E-BÜLTENE-bultenimize üye olup gelişmelerden haberdar olun.

Ücretsiz AktivitelerimizLondon House, öğrencilerine vermiş olduğu İngilizce eğitimini sınıf dışı ekstra aktiviteler ile desteklemektedir.  London House Grammar Club (Dilbilgisi Kulübü), Speaking Club ( Konuşma Kulübü) ve Video Club (Video Kulübü) gibi eğitsel aktivitelerini öğrencilerinin hizmetine ücretsiz olarak sunmaktadır.

Grammar Club (Dil bilgisi Kulübü)

Dilbilgisi kulübü, öğrencilerimizin öğrenmiş olduğu veya eksiklik hissettiği dilbilgisi konularının pratiğinin yapıldığı bir aktivite programdır.

İngilizce dilbilgisi konusunda uzman eğitmenlerimizle birlikte öğrencilerin dilbilgisi konularındaki eksikliklerinin kapatılması ve unutulan bilgilerin süreklilik arz eden bir programla öğrencilere hatırlatılarak, bilgilerinin taze tutulması sağlanmaktadır.

Speaking Club (Konuşma Kulübü)

Konuşma Kulübü, öğrencilerimizin İngilizce konuşma becerilerini geliştirmek için uygulanan aktivite programıdır. Konuşma kulüplerinde yalnızca İngilizce konuşulmasına müsaade edilmektedir.

Öğrenilmiş olan grammar (dilbilgisi) kurallarının ve kelimelerin karşılıklı konuşmalarla tecrübe edilmesi hedeflenmektedir. Karşılıklı konuşmalarla kursiyerlerin İngilizce konuşma becerilerinin gelişmesi sağlanmaktadır. Konuşma kulüplerinde, İngilizce konuşma becerilerinin gelişmesinin yanı sıra toplum içerisinde İngilizce konuşma özgüveni de öğrenciye kazandırılmaktadır.

Video Club (Video Kulübü)

Video Kulübü,  gerek sosyal bir aktivite gerekse önemli bir öğrenme yolu olarak öğrencilerimize sunduğumuz önemli bir ayrıcalıktır.
Önceden hazırlanmış okuma parçalarına ve konuda geçen kelimelere/deyimlere göz atan öğrencilerimiz, İngilizce seslendirmeler ve İngilizce alt yazılarla DVD formatında film izlemektedirler. Öğrencilerimiz izledikleri filmlerden sonra yapılan test ve tartışma uygulamaları sayesinde İngilizcelerini konuşma diliyle öğrenme ve geliştirme imkanına sahip olurlar.