E-BÜLTENE-bultenimize üye olup gelişmelerden haberdar olun.

Rusça

Slav dilleri arasında en önemlisi sayılan Rusça, çok geniş bir coğrafyada konuşulan ve dünyada 250 milyondan fazla kişinin konuştuğu bir dildir.

Türkiye ile Rusya arasındaki ticaret hacminin büyümesi ve vizelerin kalkmasıyla Türkiye´de birçok farklı sektörde Rusça bilen insana duyulan ihtiyaç da artmıştır.

Eğitim Programı

London House tüm dillerde olduğu gibi Rusça eğitiminde de özgün ve profesyonel eğitim anlayışından hareketle sizlere en iyi eğitim imkanlarını sunmaktadır.

Rusça eğitimi ilk bakışta öğrenilmesi ve eğitim süreci zor ve yorucu bir dil eğitimi olarak gözükse de aslında alfabesinin ve basit gramerin anlaşılmasından sonra olabildiğince eğlenceli ve zevkli bir eğitimdir.

Eğitimlerimiz alanında uzman ve son derece deneyimli eğitmenlerimiz tarafından sağlanmaktadır. Kur sonlarında yapılan final sınavında başarılı olan kursiyerlerimize London House Rusça dil sertifikası verilmektedir.

Eğitim Ortamı ve Materyaller

Rusça Eğitimlerimiz toplamda 6 kurdan oluşmaktadır. 1 kur 56 ders saati ve 6-7 haftalık sürede tamamlanmaktadır. Eğitim ortamı U düzeni sistemde gayet modern masa ve sandalyelerle dizayn edilmiştir. Tüm dersliklerimiz projeksiyon destekli ve klimalıdır.

Derslerimiz projeksiyon ve bilgisayar desteğiyle görsel ve işitsel zenginliğin sağlandığı bir ortamda işlenmektedir.

Eğitimlerde Rusça kitapları kullanılmaktadır. Ayrıca derslerimiz ekstra kaynak ve materyallerle zenginleştirilmektedir.