E-BÜLTENE-bultenimize üye olup gelişmelerden haberdar olun.

Öğrencilerimizden

 • Sema KÜÇÜK
  07.07.2012

  Merhaba;

  Ben Sema Küçük, üniversite son sınıf öğrencisiyim. İngilizceye olan ilgim bu dilin evrensel bir dil olması ve günümüz şartlarında iş alanında önemli bir yer edinmesi nedeniyle ciddi bir öğrenme azmine dönüştü.

  İngilizceyi en iyi şekilde nerede öğreneceğimi araştırmaktaydım. Arkadaşlarımın tavsiyesiyle Pendik’te bu işi en kaliteli şekilde yaptığını öğrendiğim London House’a geldim. Üniversiteyi açık öğretim şeklinde sürdürdüğüm için benim gibi okuyan çoğu insan gibi aynı zamanda çalışma gereksinimi duyuyordum.

  Açık öğretim öğrencisi olduğum için bana stajyer öğrenci olma imkanı sunuldu. Böylece hem London House’ta çalışacak hem de İngilizce derslerine katılmış olacaktım. Halen London House’da bu şekilde eğitim görmekteyim ve diğer öğrencilere sunulan tüm imkanlardan aynı şekilde yararlanmaktayım. Bana bu imkanı sunan London House yönetimine çok teşekkür ederim.

 • Dilek ÜNAL
  23.06.2012

  4 aydır devam etmekte olduğum ve bu zaman içerisinde olumsuz herhangi bir şeyle karşılaşmadığım London House, alanında en iyilerinin başını çekmekte....
   
  Gerek öğretmenleri gerek personeli ile öğrencilerin en iyi şartlarda eğitim almaları için gerekli özveriyi esirgememektedir.
   
  Yabancı dil eğitimi zaman ve emek gerektiren aynı zamanda çok eğlenceli uzun bir yol... bu yolda bizimle birlikte olan öğretmen ve yöneticilerimize sonsuz saygı ve teşekkürler...

 • Sedat TATLI
  15.04.2012

  Ben, Sedat TATLI. Üniversite öğrencisiyim. Öncelikle, İngilizcenin öğrenilmesi gereken önemli bir dünya dili olduğunu hatırlatmak isterim. Bende bunun bilincinde olarak arkadaşlarımın tavsiyesiyle London House’a başvurdum.

  London House’da ilk kurdan itibaren almaya başladığım İngilizce kursu sonucunda beni tatmin eden seviyeye geldim.Bunda aldığım eğitimin yanında motivasyon ve gayretin önemli bir katkısı olduğunu da belirtmek isterim.

  Eğer sizde İngilizce öğrenmek istiyorsanız ve bu yolda çaba harcamaya hazırsanız London House sizlere ideal bir ortam sunmaktadır. İnanın ki buna pişman olmayacaksınız.

 • Berrin TURHANBEY
  26.03.2012

  Selam Arkadaşlar ,
   
  Ben Berrin , Tamamlamayı düşündüğüm ingilizce eğitimim için, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine London House Dil Okuluna gelip görüştüm. Eğitim danışmanlarının sıcak anlatımları ile kurum hakkında bilgi aldıktan sonra tereddütsüz başlamaya karar verdim ki bu kararın ne kadar doğru olduğunu şimdilerde daha iyi anlıyorum.

  Gerek gramer hocalarımız gerekse speaking hocalarımız için burada söylenecek tek şey var ki işlerinde çok iyiler ve bizleri çok iyi teşvik ediyorlar. Sayelerinde konuşma ile ilgili sorunumu mevcut kur sürem tamamlanana kadar aşacağıma inanıyorum.

  Bu sıcak ortama, İngilizce öğrenmek isteyen , İngilizcesini geliştirmek isteyen, gramerim iyi fakat konuşamıyorum diyen ve kaliteli eğitim almak isteyen herkesi , gönül rahatlığıyla davet edebilirim.

  Herkese başarılar.

 • Yağmur MANİOĞLU
  16.08.2012

  İngilizce bilmenin artık bir avantaj değil zorunluluk haline geldiği çağımızda, benimde kendimi geliştirmek, kariyer planımda daha üst sıralarda yer alabilmek  için ingilizce öğrenmem şart olmuştu. Bunun için profesyonel eğitmen kadrosu ile kaliteli eğitim veren bir kuruma ihtiyacım vardı. Bir süre araştırıp arkadaşımın tavsiyesi üzerine London House ile görüşmeye karar verdim. Sadece bilgi almak için gittiğim gün kendimi bu ekibin içinde buldum. Yaklaşık bir yıllık eğitim süremde alanında uzman eğitmenlerimiz, eğitim aldığımız ortam ve dili geliştirmeye yönelik yapılan çeşitli etkinliklerle seçimimin doğru olduğunu gördüm. Başta ingilizceyi öğretirken, beni o dilin içinde yaşatan öğretmenlerime, sınav dönemlerimde katılamadığım derslerim için bana bir engel oluşturmak yerine yoluma devam ederken her zaman destek olan profesyonel idari kadroya ve tüm London House ailesine teşekkürler.. Bu ailenin içinde olmaktan mutluyum..
  London House ekibinin başarılarının devamını dilerim..