E-BÜLTENE-bultenimize üye olup gelişmelerden haberdar olun.

Vizyon - Misyon

Vizyonumuz;

Bölgesinde yüzlerce öğrenciye, firmaya 1999 yılından bu yana hizmet sunan ve önde gelen bir dil okulu olarak, Yabancı Dil eğitimleri alanında akla ilk gelen, projeleri ile eğitim sektörü temsilcileriyle ortak girişimlerde bulunan, kurum ve kişilere eğitim alanında danışmanlık yapan, Yurtdışında dil eğitimleri alanında ve sektöründe söz sahibi bir marka haline gelmek.

Geleceğe umutla bakan, kendi ayakları üzerinde durabilen, dünyaya geniş bir açıdan bakabilen genç nesillerin yetişmesinde azami katkıda bulunabilmektir.
Vizyonumuzun temel öğesi, eğitimin en verimli ve güncel halini sunmaktır.

Misyonumuz;

Etik değerleri ön planda tutarak, Kurumların ve öğrencilerimizin kendi hedef, beklenti ve bütçelerine en uygun programı bularak eğitime başlamalarını sağlamak ve yenilikçi çalışmaları sürekli kılmak.

Bu amaçla, dünyanın önde gelen ülkelerinin kaliteli ve tanınır dil okulları, üniversiteleri ve kolejlerinin resmi temsilciliğine sahip olan London House Uluslararası Dil Okulu, Türkiye genelinde de mevcut üniversite, kolej, dershane ve kurslarla işbirliğinde bulunarak, “güvenilir ve kaliteli hizmet” ilkesinden taviz vermeden, eğitim almak isteyen herkese ulaşmaya çalışmaktadır.

Değerlerimiz;

  • Hizmet kalitesinde müşteri beklentilerini aşmak.
  • Müşterileri, çalışanları için fark yaratan yeniliklere öncü olmak.
  • Güçlü birikimiyle güvenirliliğini en üst seviyede tutmak.
  • Kazanımlarını sürekli olarak toplumla paylaşmak.