E-BÜLTENE-bultenimize üye olup gelişmelerden haberdar olun.

Teşekkür MektuplarımızTürkiye Finans

Her yaştan, her meslek grubundan, ilköğretim öğrencisinden yüksek lisans mezununa kadar her eğitim kademesinden İngilizce öğrenmek hemen herkesin idealleri arasında yer almaktadır.

"Öğrenmenin yaşı ve zamanı yoktur" derdi büyüklerimiz, gerçektende anladım bunu. Nasıl mı? 39 yaşında ingilizce öğrenmeye karar verdim.

Tabi ki bir kursa gitmem gerekiyordu. Bir süre araştırdıktan sonra bir arkadaşımın tavsiyesiyle kendimi London House ın Pendik Şubesinde buldum.

Bir şeye karar vermeden önce uzun bir araştırma yaparım aslında ama o gün aradığımı buldum dedim ve ertesi gün başlamak üzere kaydımı yaptırdım.

Genç Genel Müdürü ve personeli ilk kararı vermemde önemli bir etken oldu doğrusu. Ortam çok sıcak ve samimi olduğu için alışmam çok kolay oldu.

Öğretmenlerin bilgisi ve ilgisi gerçekten mükemmel. Öğrencilik yıllarımı hatırladım.

Ders bitiminde bizden sonraki sınıfın öğrencileri geliyor. Bu öğrencilerden birisi de Ahmet, İlköğretim 5.sınıf öğrencisi.

Biraz sohbet ediyoruz Ahmet'le okuldan, derslerden falan, tabi ki artık ingilizce konuşarak. Biraz geç kalmış olduğumu biliyorum ama doğru yerde olduğumu anladım.

Eeee herşey güzel olunca çalışmak ve başarmak bize kalıyor. İngilizce öğrenmemde kısa sürede sağladığı katkıdan dolayı tüm London House ekibine ve sınıf arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Türkiye Finans Katılım Bankası İnsan Kaynakları Müdürü

Dr. M. İrfan KURT
 Çoban Tur - Boltas

Kurumsal İngilizce eğitimimiz için bize destek veren çözüm ortağımız London House ile Elementary ve Intermediate seviyeleri olarak oluşturulan iki grubumuza haftanın 4 günü kurumumuz bünyesinde eğitim verilmektedir.

İlk eğitim gününden bu güne kadar geçen süreçte gerek eğitmenlerin yaklaşımları ve derse olan hâkimiyetleri ,gerekse personellerimizden aldığımız geri bildirimler çok olumlu ve memnuniyet vericidir.

London House'un kurumsal anlamdaki organizasyon yapısı, eğitim süreci içerisinde bizimle olan ilişkileri ve personel durum değerlendirmeleri hakkındaki performans raporları bu sektördeki başarısının bir göstergesidir.

Sonuç olarak London House gerek eğitmenleri gerekse idarî personelleri ile bu anlamda alternatifsiz bir seçim olduğu kanaatindeyim.

London House ekibine bu özverili çalışmalarından ötürü teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Çoban Tur - Boltas İnsan Kaynakları Sorumlusu

Cemile KAHVECİOĞLU