E-BÜLTENE-bultenimize üye olup gelişmelerden haberdar olun.

TOEFL

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) standartlaştırılmış uluslararası bir testtir ve öğrencilerin İngilizce yeterlilik seviyelerini ölçmek ve belgelemek için kullanılmaktadır.

Sınav, merkezi Princeton / New Jersey'de olan ETS (Educational Testing Service) tarafından hazırlanır ve idare edilir.

Sınavla İlgili Detaylar

Sınav süresi toplam 4 saat 15 dakikadır. TOEFL iBT 4 bölümden oluşur.

Katılımcılar sırasıyla, Reading (Okuma), Listening (Dinleme), Speaking (Konuşma) ve Writing (Yazma) bölümlerini tamamlarlar.

Eğitim Programları

Toefl IBT Hazırlık kurslarımız, TOEFL sınavı için gerekli yeteneklerinizin gelişmesini, başarılı bir şekilde soruları cevaplayabilmenizi ve görevleri eksiksiz yerine getirmenizi amaçlar.

Eğitim süresince TOEFL test stratejileri hakkında tecrübe sahibi olacaksınız ve hedeflediğiniz skoru almanızı sağlayacak çalışmalarla TOEFL sınavına karşı endişelerinizi ortadan kaldırmış olacaksınız.

TOEFL IBT eğitimlerimiz 6-8 kişilik özel gruplar şeklinde sağlanmaktadır ayrıca bire-bir eğitim metoduyla kişiye özel bir program da uygulanabilmektedir.

Eğitim ortamı U düzeni sistemde gayet modern masa ve sandalyelerle dizayn edilmiştir.

Tüm dersliklerimiz projeksiyon destekli ve klimalıdır. TOEFL IBT sınav sistemine hakim ve alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte sizleri hedefe ulaştıracak bir program sağlanmaktadır.

Not : Tüm eğitim materyalleri ücretsiz olarak kursiyerlerimize sunulmaktadır.