E-BÜLTENE-bultenimize üye olup gelişmelerden haberdar olun.

Genel Almanca

Avrupa'nın en çok konuşulan ve aynı zamanda Avrupa Birliğinin resmi dillerinden bir olan Almanca'ya olan ilgi her geçen gün daha fazla artmaktadır.

Bir çok okulda İngilizce'nin yanı sıra Almanca'da okutulmaktadır. Almanya ile olan ticari, ekonomik, siyasi, kültürel ve Turistik ilişkiler her geçen gün önemli düzeyde artış sağlamaktadır.

Türkiye'de faaliyet gösteren 1000'den fazla Alman şirketinin varlığı da bu önemi pekiştirmektedir.

Tüm bu nedenlerden dolayı Almanca eğitimi size gerek profesyonel gerekse sosyal yaşantınızda kuşkusuz diğer insanlardan bir adım önde olma imkanı verecektir.

London House tüm dillerde olduğu gibi Almanca eğitiminde de özgün ve profesyonel eğitim anlayışından hareketle sizlere en iyi eğitim imkanlarını sunmaktadır.

Program Detayları

Genel Almanca eğitiminde 6 kur sistemi uygulanmaktadır. Bir kur 6-7 hafta sürmekte ve bir kur içerisinde 56 saatlik eğitim verilmektedir.

Almanca dil bilgisi, konuşma, yazma, dinleme, okuma ve telaffuz bölümlerinden oluşmaktadır.

Eğitimlerimiz, Almanca alanında uzman ve son derece deneyimli eğitmenlerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Kur sonlarında yapılan final sınavında başarılı olan kursiyerlerimize London House Almanca dil sertifikası verilmektedir.

Eğitim Ortamı ve Materyaller

Eğitim ortamı U düzeni sistemde gayet modern masa ve sandalyelerle dizayn edilmiştir.

Tüm dersliklerimiz projeksiyon destekli ve klimalıdır. Derslerimiz projeksiyon ve bilgisayar desteğiyle görsel ve işitsel zenginliğin sağlandığı bir ortamda işlenmektedir.

Eğitimlerde Hueber Schritte International kitapları kullanılmaktadır. Ayrıca derslerimiz ekstra kaynak ve materyallerle zenginleştirilmektedir.

Not : Tüm eğitim materyalleri ücretsiz olarak kursiyerlerimize sunulmaktadır.